Ciechocinek.pl - noclegi, hotele, sanatoria, uzdrowisko, zdrowie, turystyka


Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A.
 SANATORIA
 ul. Kościuszki 10
 54 283 62 65
54 283 60 78
 sanatorium@uzdrowisko-ciechocinek.pl
WWW:http://www.uzdrowisko-ciechocinek.pl

Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A. jest największym zakładem uzdrowiskowym w Ciechocinku szczycącym się ponad 170 letnią tradycją lecznictwa uzdrowiskowego.

 Od wielu lat organizujemy turnusy lecznicze, profilaktyczne, rehabilitacyjne z dofinansowaniem PFRON, turnusy dla matki z dzieckiem, kolonie, wakacyjne i weekendowe pobyty rodzinne, turnusy odchudzające dla dzieci, turnusy dla kobiet po mastektomii. Dodatkowo polecamy sprzedaż tanich noclegów, usług gastronomicznych, pakietów zabiegowych, badań z zakresu medycyny pracy, DPX (badanie gęstości kości).

Specjalizujemy się w leczeniu i rehabilitacji dorosłych i dzieci (również na wózkach inwalidzkich) w następujących schorzeniach:

  • układu ruchu: reumatyczne, ortopedyczno – urazowe;
  • układu nerwowego: obwodowego, ośrodkowego;
  • układu krążenia: serca, choroby naczyń obwodowych, nadciśnienie tętnicze;
  • górnych dróg oddechowych;
  • choroby metaboliczne: cukrzyca, otyłość, osteoporoza.

Nowoczesna baza zabiegowa, przystosowana do rehabilitacji osób niepełnosprawnych oferuje ponad 50 różnych zabiegów leczniczych z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii, balneoterapii, hydroterapii (w tym 3 baseny solankowe) z wykorzystaniem naturalnych surowców (solanki i borowiny) oraz inhalacje, krioterapię, kriosaunę, masaże

Dysponujemy obiektami o zróżnicowanym standardzie oferującymi „pobyty na każdą kieszeń”.

Szpital Uzdr. Nr 4 "Dom Zdrojowy", ul. Leśna 3, tel. 54 283 60 67

Położony w kompleksie zieleni i nasadzeń kwiatowych, w sąsiedztwie Parku Sosnowego. 
Posiada 300 miejsc noclegowych (również dla osób niepełnosprawnych), pełną bazę zabiegową oraz dwie stołówki.

Zakwaterowanie w pokojach 1, 2-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, telewizorem, lodówką i czajnikiem bezprzewodowym.

Zabiegi – ponad 50 rodzajów zabiegów leczniczych, w tym: kąpiele w wanach i basanie solankowym, zabiegi borowinowe, inhalacje indywidualne i zbiorowe, masaże, hydromasaże, zabiegi z zakresu kinezyterapii i fizykoterapii, kioterapia miejscowa oraz kriosauna.

Na terenie „Domu Zdrojowego” znajduje się gabinet badań densytometrycznych, kiosk, kawiarnia, gabinet dentystyczny, kosmetyczny, fryzjer oraz bezpłatny punkt internetowy.

 W ”Domu Zdrojowym” mieści się siedziba Krajowego Konsultanta w dziedzinie Balneologii i Medycyny Fizykalnej Pani Profesor dr med. hab. Ireny Ponikowskiej.

Szpital Uzdrowiskowy Nr 1, al. Armii Krajowej 6, tel. 54 283 60 73

Zabytkowy budynek z 240 miejscami (także dla osób niepełnosprawnych), stołówką i nowoczesną bazą zabiegową wraz z basenami solankowymi. Zlokalizowany jest w scenerii zieleni i nasadzeń kwiatowych, w sąsiedztwie dywanów kwiatowych i deptaka ciechocińskiego. 

Zakwaterowanie w pokojach 1, 2, 3-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Zabiegi: hydroterapia (kąpiele solankowe w wannie i basenie), hydromasaże, zabiegi borowinowe, masaże, zabiegi kinezyterapeutyczne i fizykoterapeutyczne.

Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny punkt internetowy

Sanatorium Uzdr. "Grażyna", ul. Traugutta 6, tel. 54 283 64 42
Sanatorium położone w centrum uzdrowiska, w sąsiedztwie Parku Zdrojowego i fontanny solankowej „Grzybek”. Posiada 159 miejsc w pokojach 1, 2, 3-osobowych w umywalkami i pełnym węzłem sanitarnym. Baza zabiegowa oraz stołówka na miejscu. Zabiegi kinezyterapeutyczne i fizykoterapeutyczne, masaże, inhalacje, krioterapia

Zespół Szpitalno-Sanatoryjny "Zachęta" B, C, D, ul. Kościuszki 20, tel. 54 283 60 69 

Kompleks 3 budynków mieszczących się w centrum uzdrowiska, posiadający łącznie 120 miejsc. Stołówka znajduje się w budynku głównym D, baza zabiegowa w budynkach B i D.

Zakwaterowanie w pokojach 1, 2, 3-osobowych z umywalkami oraz pełnym węzłem sanitarnym, lub typu studio. Zabiegi kinezyterapeutyczne, fizykoterapeutyczne, borowinowe, masaż, kąpiele, inhalacje. Obiekt przystosowany do rehabilitacji kobiet po mastektomii.

Szpital Uzdrowiskowy Nr 3 im. dra Markiewicza (dziecięcy), ul. Staszica 6, tel. 54 283 60 72

Obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych, posiada 168 miejsc w pokojach 2, 3, 4 i 5-osobowych. Zabiegi: kinezyterapeutyczne, fizykoterapeutyczne, borowinowe, masaże, inhalacje, kąpiele w wannach i basenie solankowym.

Młodzi pacjenci otoczeni są profesjonalną  opieką medyczną oraz szczególną troską wychowawców i pedagogów. Lokalizacja obiektu w sąsiedztwie tężni solankowych oraz w otoczeniu terenów zielonych jest wymarzonym miejscem na kuracje dla dzieci i młodzieży

Przychodnia Uzdrowiskowa, al. Armii Krajowej 7/13, tel. 54 283 60 69 

Przychodnia Uzdrowiskowa wraz z Zakładem Przyrodoleczniczym mieści się w centrum uzdrowiska i świadczy usługi z zakresu ambulatoryjnego lecznictwa uzdrowiskowego. 

Zabiegi: inhalacje, kąpiele, masaże, zabiegi ginekologiczne, fizykoterapeutyczne.

Możliwość korzystania z zabiegów ambulatoryjnie, dla posiadających skierowanie z Narodowego Funduszu Zdrowia, bądź odpłatnie w dogodnej formie zakupu pakietu zabiegowego w promocyjnej cenie.

Na terenie Przychodni znajduje się Poradnia Medycyny Pracy świadcząca, usługi dla zakładów pracy i osób indywidualnych

  Szpital Uzdr. Nr 4 "Dom Zdrojowy"   Szpital Uzdrowiskowy Nr 1

  Sanatorium Uzdr. "Grażyna"   Zespół Szpitalno-Sanatoryjny "Zachęta"

  Szpital Uzdrowiskowy Nr 3
im. dra Markiewicza (dziecięcy)
  Budynek Zarządu PUC S.A.

Szczycimy się wysoką jakością usług leczniczych, dobrą kuchnią i przyjazną atmosferą pobytu.

Jako uzupełnienie  kuracji uzdrowiskowej oferujemy doskonałe produkty zdrojowe: sól jadalną warzoną, naturalną wodę leczniczą „Krystynka” i „Ciechocinka” oraz wody smakowe.

OFERTA POBYTU SYLWESTROWEGO 2014/2015

http://www.uzdrowiskociechocinek.pl/art/24/oferty-specjalne.html

W celu dodatkowych informacji oraz dokonania rezerwacji prosimy o kontakt

  z Działem Marketingu tel. 54 283 62 65

OD PONAD 170 LAT SIŁA I ZDROWIE DLA CIEBIE !!!

Powrót